OD PROJEKTU PO OTWARCIE. JAK ZAOPIEKUJEMY SIĘ TOBĄ W LUMIVERSO?


Jak będzie wyglądać proces pracy nad Twoim projektem? Dlaczego nasze oświetlenie Twojego sklepu z pewnością będzie się wyróżniać? Na jakie wsparcie możesz liczyć po zakończeniu zlecenia? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w poniższym tekście.
Realizacje Lumiverso: Notino / Loft37 / Almi Decor / źródło: Lumiverso

RECENZJE INNYCH KLIENTÓW

„Profesjonalny partner, na którego można liczyć”, „elastyczna, zaangażowana, kompetentna firma”, „doskonałe oświetlenie wyróżniające się na tle konkurencji”, „najwyższe standardy jakości”. Ty tylko kilka spośród wielu pozytywnych opinii, którymi możemy pochwalić się po ponad 11 latach działalności w branży oświetleniowej. Co sprawia, że kolejni Klienci wciąż znajdują potwierdzenie tych słów we współpracy z nami?
Linia produkcyjna opraw Lumiverso / Zespół projektowy podczas konsultacji układu świetlnego / Lumiverso podczas ostatniego etapu realizacji (ustawianie w sklepie klienta)

TRZY FILARY DZIAŁALNOŚCI LUMIVERSO

Oferta Lumiverso to nie tylko dostawa zamówionych systemów oświetleniowych. Nasza działalność opiera się na trzech filarach:

  • własnej produkcji opartej o innowacyjną technologię LED,
  • oryginalnych projektach,
  • profesjonalnym wsparciu w przygotowaniu sklepu do otwarcia.

Na każdym z tych etapów dbamy o relację z Klientem i występujemy w roli doradcy: pełni ją zawsze jeden z naszych ekspertów, wyznaczony do indywidualnej opieki nad projektem Klienta.

Nasi opiekunowie klienta Kamila i Jakub dbają o realizacje całego projektu. Są także pierwszymi osobami kontaktowymi.

POCZĄTEK WSPÓŁPRACY - WYWIAD I ANALIZA

Po pierwszym kontakcie z nami skontaktuje się z jeden z naszych menadżerów ds. rozwoju. Omówi z Tobą potrzeby i zbierze informacje, które pozwolą mu na przeprowadzenie szczegółowej analizy Twojej marki oraz Twojej konkurencji.
Koncepcja projektu leży po naszej stronie. Zgłaszając się do nas, nie musisz mieć gotowego planu ani nawet pomysłu na rodzaj i styl oświetlenia Twojego sklepu. To do nas należy analiza Twojej lokalizacji, oferty i charakteru marki.
Weźmiemy pod lupę także lokalne firmy, które pozycjonują się w tym samym segmencie oraz światowych liderów branży. Zwrócimy uwagę na trendy i poszukamy punktów odniesienia, by ostatecznie wyjść z konkretną propozycją.
Zespół projektowy Lumiverso podczas pracy nad projektami oświetlenia

FAZA PROJEKTOWANIA

Po podpisaniu umowy zaproponujemy Ci kilka pomysłów na projekt. Twój wybór odpowiedniego wariantu uruchomi proces pracy nad projektem. Złożą się na niego szczegółowe obliczenia, wizualizacje i symulacje komputerowe wykonane w programie Dialux. Wszystko po to, by realizacja była maksymalnie wydajna, pozostawała w harmonii z zastaną architekturą i niczym Cię nie zaskoczyła
Po zakończeniu prac przekażemy Ci rzuty rozmieszenia oświetlenia z dokładnymi wytycznymi oraz instrukcjami montażu opraw, dzięki którym Twój instalator przeprowadzi montaż sprawnie i terminowo oraz symulacje oświetlenia w Dialux. W Lumiverso nie musisz martwić się o zgodność dokumentacji z wymogami centrów handlowych i przepisami PPOŻ – potwierdzą to dołączone certyfikaty i atesty.
Pracownicy techniczni Lumiverso podczas ustawiania w sklepie klienta

USTAWIANIE OPRAW PO ZATOWAROWANIU

Nasza współpraca będzie kontynuowana, gdy zakończysz etap urządzania wnętrza i zapełniania półek sklepowych. Wtedy, tuż przed wielką premierą, na miejscu pojawi się nasza ekipa, by upewnić się, że oprawy oświetleniowe będą precyzyjnie kierować wzrok Twoich Klientów na najważniejsze obszary i punktu lokalu.
Z doświadczenia wiemy, że na wykonanie zadania mogą mieć niecałe 24 godziny. Ale nie martw się. Usługę ustawiania opraw po zatowarowaniu wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce. Mamy w tym największe doświadczenie na rynku.
Czy ten tekst pomógł Ci podjąć decyzję o współpracy? Zadzwoń lub napisz do nas. Zaplanujmy pierwsze spotkanie już dzisiaj.