Projektowanie oświetlenia

Kreatywność dzięki technologii

STYL LUMIVERSO

Rytmiczny układ opraw, harmonijna kompozycja i optyczny porządek to… minimum, do którego Klienci są już przyzwyczajeni. Sięgnij po projekt, który dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii uwzględnia więcej czynników: pożądane nasycenie barwy, idealne proporcje natężeń światła oraz zachowanie kontrastu pomiędzy ekspozycją a tłem.

ANALIZA TWOJEJ MARKI I KONKURENCJI

Kto jest Twoim Klientem? Co chce powiedzieć Twoja marka? Czego zazdrościsz konkurencji? Tych i innych pytań możesz spodziewać się po nawiązaniu współpracy z Lumiverso. Pełny wywiad i skrupulatna analiza zebranych danych pozwalają nie tylko na celne trafienie w gust gości Twojego sklepu. Umożliwiają także maksymalną samodzielność na etapie projektowania, minimalizują liczbę poprawek i przyspieszają realizację.

PODKREŚL PIERWSZY PLAN

Technologia optyczna zastosowana w oprawach Lumiverso pozwala na precyzyjne kształtowanie strumienia światła oraz całkowicie eliminuje rozpraszający efekt plamy wokół produktu. Wykorzystaj te zalety w projekcie, by kierować uwagę Klientów dokładnie tam, gdzie chcesz.

OD KONCEPTU PO WIZUALIZACJĘ

Projektowanie oświetlenia to proces twórczy, którego wpływ na charakter wnętrz jest ogromny i często niedoceniany. Naszym zadaniem jest przygotowanie projektu uwzględniającego ilość i rodzaj opraw oraz sposób ich montażu, barwę światła oraz równomierność i średnie poziomy natężenia. Niezależnie od rodzaju projektu zawsze bierzemy pod uwagę efektywność energetyczną.

ZOBACZ JAK PROJEKTUJEMY OŚWIETLENIE

Nasi projektanci opracowują ponad 1000 świetlnych scenografii rocznie. Każdy projekt prezentują na modelach 3D, by mieć pewność, że ich wizja pokrywa się z wizją Klienta. Zobacz, w jakiej formie przedstawimy Ci Twój projekt.

PROFESJONALNA DOKUMENTACJA

Współpraca z Lumiverso umożliwia usprawnienie etapu instalacji. Stosowna dokumentacja wykonawcza, zgodna z wymogami centrów handlowych, ułatwi montaż i wyeliminuje ryzyko kolizji z zastaną na miejscu infrastrukturą (wentylacją, instalacją PPOŻ i innymi elementami wnętrza). Będziesz także spokojny o spełnienie wytycznych dotyczących oświetlenia awaryjnego – potwierdzą to zawarte w dokumentacji certyfikaty i atesty niezbędne przy odbiorze.