Ustawianie opraw

Próba generalna od której wszystko zależy

DOPEŁNIENIE TECHNOLOGII I PROJEKTU

Bez precyzyjnego ustawienia opraw oświetleniowych nie osiągniesz efektu, na który zasługuje Twój sklep. Przeciwnie. Nawet najdroższa technologia nie spełni swojej roli, jeśli nie będzie kierowała uwagi Klientów tam, gdzie powinna. Dlatego jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy standard ustawiania opraw przed otwarciem sklepu, już po wyłożeniu towaru.

INSTALACJA TO NIE TO SAMO CO USTAWIENIE

Sama instalacja oświetlenia odbywa się na etapie prac remontowych. W lokalu nie ma jeszcze mebli ani towarów. Na tym etapie nie jest możliwe precyzyjne ukierunkowanie reflektorów, by realizowały założenia strategii VM. Ustawianie opraw powinno odbywać się w ostatniej fazie przygotowań do otwarcia sklepu.

PUNKT KULMINACYJNY

To krótki moment przed otwarciem, tuż po zatowarowaniu i ustawieniu wszystkich dekoracji. Zespół ekspertów Lumiverso pojawia się wtedy, by finalnie zrealizować projekt i skierować wiązki światła na wybrane obiekty. Praktyka pokazuje, że na idealne ustawienie opraw pozostają zaledwie 24 godziny, dlatego kluczowe są doświadczenie, szybkość i zimna krew.

JAKA JEST STAWKA?

Pominięcie etapu ustawiania lub przeprowadzenie go amatorsko, może nie tylko zniweczyć projektowany dla sklepu efekt premium, ale też przynieść negatywne doświadczenia zakupowe Klientom (oślepianie, zła interpretacja koloru, zniekształcone odbicie w lustrach i inne). Oświetlenie jest jednym z tych elementów wystroju wnętrza, którego nie dostrzega się, gdy jest dobre, lecz krytykuje, gdy działa nieprawidłowo. Uniknij negatywnych recenzji, sięgnij po wsparcie ekspertów.