O firmie

Kim jesteśmy

Lumiverso to zespół ekspertów w zakresie techniki oświetleniowej


Na rynku oświetlenia profesjonalnego obecni jesteśmy od 2004 roku. Jako pionierzy stosujący półprzewodnikowe źródła światła LED zdobyliśmy ogromne doświadczenie w ich wykorzystaniu, a dzięki współpracy z najlepszymi producentami opraw i komponentów nasze produkty mają opinię najbardziej niezawodnych na Polskim rynku.

Czym się zajmujemy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie profesjonalnego oświetlenia LED

Projektujemy oświetlenie dla nowych obiektów

Nasz dział projektowy na bieżąco przygotowuje projekty aranżacji oświetleniowych do nowo otwieranych sklepów. W ramach wykonywanego projektu proponujemy nowoczesne rozwiązania oświetleniowe dobrane do potrzeb klienta. Nasze systemy są zgodne z obowiązującymi standardami oraz najnowszymi trendami w oświetleniu komercyjnym. Do każdego projektu wykonywane są precyzyjne obliczenia oraz symulacje komputerowe, a także szereg wizualizacji.

Modernizujemy istniejące systemy oświetlenia

Technologia LED pozawala na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacyjnych związanych z oświetleniem. Warto zatem przeanalizować możliwość modernizacji istniejącego systemu oświetlenia. Naszą rolą jest przygotowanie kompleksowego projektu, który uwzględnia wiele czynników związanych z zastaną infrastrukturą, a także oferuje możliwość odświeżenia wizerunku sklepu. W wielu przypadkach wymiana oświetlenia nie wiąże się z zamknięciem lokalu oraz pracami remontowymi.

Projektujemy i dostarczamy najlepsze oświetlenie

O oświetleniu LED wiemy wszystko


Jesteśmy specjalistami od technologii LED w oświetleniu. Poza oprawami oświetleniowymi w naszej ofercie znajdują się dedykowane rozwiązania do oświetlenia półek i gablot, a także oświetlenie dekoracyjne. Współpracujemy z najlepszymi producentami opraw i źródeł LED na świecie. Od prawie dziesięciu lat wprowadzamy unikalne produkty przez co aktywnie wpływamy na kształt Polskiego rynku oświetleniowego.

Projektujemy i dostarczamy najlepsze oświetlenie

Jak to robimy

Wysoka jakość nie jest dziełem przypadku. Poznaj nasz schemat działania


 • Analiza marki klienta
  Analiza marki klienta
 • Analiza konkurencji
  Analiza konkurencji
 • Przygotowanie koncepcji
  Przygotowanie koncepcji
 • Dedykowany projekt
  Dedykowany projekt

Systematyczne działanie w oparciu o standardy jakościowe gwarantuje osiąganie ponadprzeciętnych wyników. Oferując systemy oświetlenia nie ograniczamy się wyłącznie do dostarczenia prostego projektu. Doskonale wiemy, że na efekt końcowy ma wpływ ogromna ilość detali.