O firmie

Zajrzyj za kulisy i poznaj naszych ekspertów

FILARY LUMIVERSO

Własna produkcja oparta o innowacyjną technologię, oryginalne projekty i profesjonalne wsparcie w przygotowaniu sklepu do otwarcia. To trzy fundamenty, na których opiera się nasza działalność. Każdy z nich traktujemy równorzędnie.

CZEGO OCZEKUJEMY OD SIEBIE?

Nie godzimy się na przeciętność, dlatego chętnie podejmujemy wyzwania, w których potrzeba innowacji, kreatywności i aktualnej wiedzy. Uważnie wysłuchujemy potrzeb i zadajemy właściwe pytania. W Lumiverso możesz też liczyć na to, że uszanujemy Twój czas i napięty grafik – zawsze dotrzymujemy słowa i terminowo regulujemy zobowiązania.

NASZE INSPIRACJE

Zwiedzamy i analizujemy najlepsze realizacje oświetleniowe dla marek high fashion z całego świata. Te podróże pomagają nam w realizacji celu, jakim jest międzynarodowa rozpoznawalność i najwyższy poziom kompetencji.

NASZA HISTORIA

Założyciele Lumiverso, Dominik Wagner i Szymon Kowiel rozpoczęli działalność w branży oświetleniowej w 2004 r. wraz z pojawieniem się na rynku pierwszych białych diod LED. Po kilku latach niezależnych działań, postanowili połączyć siły i w pełni wykorzystać możliwości nowej technologii w sektorze retail. Oficjalną datą założenia spółki stał się rok 2010.
O tym, jak słuszną podjęli decyzję przekonali się szybko. W 2011 r. Lumiverso nawiązało wyłączną współpracę z tajwańską marką Ledion-opto, należąca do jednego z globalnych liderów produkcji diod LED firmy Edison-opto – podmiotu kojarzonego z niezawodnością, doskonałą barwą światła i jakością premium. Dzięki tej relacji, nasza marka jako pierwsza wprowadziła na rynek zamienniki dla klasycznych halogenów.
Kolejne etapy rozwoju firmy pokrywają się z rozwojem technologii LED – podążanie za zmianą jest zapisane w DNA Lumiverso. W 2014 r., gdy wydajność diod umożliwiła wymianę opraw metalohalogenkowych, powstało innowacyjne studio projektowe a niedługo później linia produkcyjna opraw oświetleniowych.
Dziś Lumiverso może pochwalić się najwyższymi standardami jakościowymi, wizerunkiem rzetelnej i innowacyjnej marki i portfolio bogatym w realizacje dla znanych marek premium.