O firmie

Poznaj nas oraz nasze wartości

KIM JESTEŚMY

Lumiverso to innowacyjne biuro projektowe specjalizujące się w technice świetlnej. Jesteśmy także producentem opraw oświetleniowych.

NASZA FILOZOFIA

W Lumiverso niezwykle cenimy uczciwe i odpowiedzialne podejście do biznesu. Dotrzymujemy słowa oraz terminowo regulujemy zobowiązania. Jesteśmy ambitni i bardzo lubimy wyzwania, bo dzięki nim rozwijamy się. Stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz usług. Budujemy przewagę konkurencyjną w oparciu o innowacyjne rozwiązania oraz know-how. Szanujemy naszych partnerów i dbamy o jakość naszych relacji. Jesteśmy uważni, słuchamy i zadajemy pytania. Czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy oraz zadowolenia naszych klientów.

 

 

 

LUMIVERSO TO MARKA OPARTA O SOLIDNE WARTOŚCI

 

 

 

NASZA WIZJA

Podróżując po świecie inspirujemy się najlepszymi realizacjami oświetleniowymi tworzonymi dla marek high fashion. Nasz rozwój w zakresie projektowania naturalnie zmierza w tym kierunku dlatego stawiamy sobie jasny cel, by osiągnąć porównywalny poziom kompetencji oraz stać się marką rozpoznawalną w środowisku międzynarodowym.

 

 

 

WYRÓŻNIA NAS ENTUZJAZM I ENERGIA

 

 

 

NASZA HISTORIA

Nasza historia sięga 2004r. w którym na rynku pojawiły się pierwsze białe diody LED. W tym czasie założyciele firmy – Dominik Wagner oraz Szymon Kowiel prowadząc swoje indywidualne działalności jako jedni z pierwszych w Polsce oferowali źródła światła LED. Dynamiczny rozwój branży oświetleniowej napędzanej przez rewolucję technologiczną stworzył ogromną szansę dla wielu firm. By w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez rynek postanowiliśmy połączyć swoje siły i w ten sposób w 2010r. powstała spółka Lumiverso.
Od samego początku firma rozwijała się bardzo dynamicznie. W roku 2011 nawiązaliśmy współpracę z tajwańską marką Ledion-opto, należąca do jednego z globalnych liderów produkcji diod LED firmy Edison-opto. Bedąc wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku jako pierwsi oferowaliśmy w pełni funkcjonalne zamienniki klasycznych źródeł halogenowych. Marka Ledion-opto kojarzona była na rynku dzięki wysokiej jakości oraz doskonałej barwie światła a same produkty oferowane były w segmencie „premium”.
W 2014r. technologia LED osiągnęła wydajość umożliwiającą rozpoczęcie wymiany opraw metalohalogenkowych, powszechnie stosowanych w branży Retail. W tym też segmencie postanowiliśmy się specjalizować i rozwijać. By sprostać wymaganiom rynku utworzyliśmy dział projektowy, w którym obecnie pracuje 5 projektantów. Z czasem uruchomiliśmy własną produkcję opraw oświetleniowych oraz wypracowaliśmy szereg standardów jakościowych, które pozwoliły nam zbudować wizerunek rzetelnej oraz innowacyjnej marki. Obecnie do grona naszych klientów należy większość znanych i popularnych marek odzieżowych mających swoje sklepy w centrach handlowych w całej Polsce.