Szkolenia dla VM

Chętnie dzielimy się wiedzą o oświetleniu

ŚWIATŁO W ROLI SPRZEDAWCY

Jak prawidłowo eksploatować system oświetlenia, tak aby w pełni wykorzystać jego możliwości oraz realnie wpływać na wyniki sprzedaży w sklepie.

CZEGO SIĘ DOWIESZ

Poznasz podstawowe zasady pracy ze światłem w przestrzeni handlowej - jak skorygować ustawienie opraw tak aby podążały za zmieniającą się ekspozycją jednocześnie nie powodując przykrego olśnienia.

JAK UNIKAĆ NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANYCH BŁĘDÓW

Nawet najbardziej znanym markom modowym nie udaje się uniknąć błędów oraz "wpadek" oświetleniowych. Najcześciej jest to następstwem niewłaściwej eksploatacji oświetlenia przez osoby, które nie zostały odpowiednio przeszkolone.

KOGO SZKOLIMY?

Nasze szkolenia kierowane są głównie do osób pracujących na stanowiskach takich jak Visual Merchandiser oraz Kierownik Sklepu. W ramach dostawy oświetlenia szkolenie oferowane jest bez dodatkowych kosztów.

Myślisz o szkoleniu dla siebie lub swojego personelu?

Skontaktuj się z nami by porozmawiać o szczegółach

W każdym centrum handlowym można z łatwością wskazać sklepy, w których złamano podstawowe zasady stosowane w oświetleniu. Oświetlenie, które skierowane jest na ściany lub podłogę zamiast na towar to jeden z najczęściej popełnianych błędów. A jest ich znacznie więcej. Skontaktuj się z nami - wspólnie ustalimy co zrobić by twój lokal był zawsze idealnie oświetlony!

Przejdź do kontaktu