Retail

Oświetlenie, które wpływa na sprzedaż

Oświetlenie w sklepie odzieżowym

Ma decydujący wpływ na wizerunek marki


Oświetlenie w sklepie z odzieżą spełnia wiele funkcji - warto je poznać by móc w pełni zoptymalizować swój system oświetlenia. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja oświetleniowa charakteryzuje się idealnie zachowanymi proporcjami pomiędzy tłem, a ekspozycją, niskim olśnieniem oraz dobrym odwzorowaniem barw. Prawidłowo oświetlona witryna przyciąga uwagę, a światło w przymierzalniach zapewnia komfort i funkcjonalność.

Dlaczego z nami?

Wiemy jak optymalnie zaprojektować oświetlenie


Oświetlenie sklepów odzieżowych to nasza specjalizacja. Obszarem naszych zainteresowań jest bezpośredni wpływ światła w sklepie na wyniki sprzedaży. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu systemów oświetlenia komercyjnego. Dysponujemy najlepszą technologią jednocześnie oferując rozwiązania atrakcyjne cenowo.

Zobacz case study klientów, którzy nam zaufali

Tylko najlepsze oprawy LED

W naszych projektach stosujemy wyłącznie oprawy z zaawansowanym układem optycznym


By móc w pełnym zakresie modelować wnętrze oświetleniem potrzebny jest szeroki zakres kątów świecenia opraw. Nasze produkty zapewniają niespotykaną rozpiętość - od super wąskiego kąta stosowanego na witrynach i w doświetleniu ekspozycji, aż po miękko rozmyte wall washery idealnie doświetlające tło.

Zobacz nasze produkty
Elementy systemu oświetlenia
  • Gwarantowane efekty

Zobacz dlaczego warto zainwestować w profesjonalne oświetlenie


  • Pięknie oświetlona witryna oraz wnętrze sklepu przekładają się na zwiększenie liczby wejść do sklepu, a co za tym idzie - pośrednio na wzrost sprzedaży
  • Zachowując odpowiednie proporcje możesz wskazać konkretny asortyment np. nową kolekcję oraz przyciągnąć uwagę klienta dokładnie tam, gdzie tego sobie życzysz.
  • Modernizacja kilkuletniego systemu oświetlenia to często ponad dwukrotna oszczędność energii - także na klimatyzacji.
  •  
  •  
  •  

Analizując setki marek obecnych na Polskim rynku można łatwo wskazać te, które wyróżniają się przemyślaną aranżacją wnętrz oraz doskonałym oświetleniem. Naszym zdaniem warto być w tej grupie.

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie projekt oświetlenia

Z doświadczenia wiemy, że niezależnie od wielkości inwestycji, warto przygotować projekt oświetlenia wraz z symulacją 3D. Projekt pozwala także na opracowanie oferty w kilku wariantach cenowych.
No i najważniejsze - nie płacisz nic za projekt!

Przejdź do kontaktu