Outdoor

Poznaj naszą ofertę oświetlenia zewnętrznego

Magia kolorów czy majesatatyczna biel

Iluminacja zewnętrzna podkreśla bryłę oświetlanego obiektu, wydobywa plastykę
oraz nadaje prestiżowy charakter


Oświetlenie architektoniczne doskonale wpisuje się w przestrzeń miejską. Tworzy klimat oraz niepowtarzalny charakter, który na stałe zmienia otoczenie. Światło podkreśla bryłę, uwypukla plastyczność obiektu oraz jego linię. Nawet najmniejsza iluminacja elewacji nie pozostaje niezauważona. Natomiast kompleksowo zaprojektowane oświetlenie architektoniczne elewacji nadaje jej prestiżowy charakter.

Dlaczego z nami?

Wiemy jak osiągnąć najlepszy efekt


Przygotowując projekt iluminacji bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty - zarówno techniczne jak i estetyczne. Doskonale znamy problematykę oświetlenia zewnętrznego od strony infrastruktury zasilająco-sterującej przez dobór kątów świecenia, mocy opraw oraz sposobu ich montażu, aż po współpracę z konserwatorem zabytków.

Zobacz Case study klientów, którzy nam zaufali

Nasza oferta pozawala na oświetlenie dowolnego obiektu

Szeroki zakres kątów świecenia oraz mocy daje nieograniczone możliwości


Produkty znajdujące się w naszej ofercie dobrane zostały według specjalnego klucza. Naszym celem było skompletowanie opraw w pełnym zakresie mocy oraz obudowach pozwalających na montaż wszędzie tam gdzie istnieje taka potrzeba - na elewacji, w gruncie, na słupach, parapetach oraz gzymsach, a także wysięgnikach i wielu innych miejscach. Oprawy dostępne są w wersji jednokolorowej oraz RGB (ze sterowaniem DMX)

Zobacz nasze produkty
  • Gwarantowane efekty

Dlaczego warto postawić na profesjonalną iluminację?


  • Obiekty architektoniczne oświetlone dynamicznie zmieniającymi się kolorami przyciągają uwagę oraz nie pozostają niezauważone
  • Sterowanie oświetleniem pozwala na zmianę jego charakteru. Okazjonalnie, można wykorzystywać światło do wysyłania komunikatów - np. barwy biało-czerwone w podczas świąt narodowych.
  • Iluminacja zewnętrza wykonana w technologii LED to oszczędność energii. Warto zatem zmodernizować starsze systemy oświetlenia.
  •  
  •  
  •  

Oświetlenie zewnętrzne pełni także funkcję estetyczną. Wyobraź sobie miasto, w którym oświetlone są tylko ulice... I choć nie wszystkie budynki mają własną iluminacje, to właśnie te pozostałe tworzą przyjazną atmosferę w przestrzeni miejskiej tuż po zachodzie słońca.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś architektem - prześlij nam swój projekt do wyceny

W innym przypadku sami chętnie zaprojektujemy dla Ciebie instalację oświetlenia zewnętrznego.

Przejdź do kontaktu