Interior

Poznaj naszą ofertę oświetlenia wewnętrznego

Czym się charakteryzuje?

Oświetlenie LED to bezawaryjne, oszczędne oraz bezpieczne rozwiązanie dla przemysłu


Wiemy, że oświetlenie hali produkcyjnej musi wspierać bezpieczeństwo pracowników, zwiększać ich wydajność, ale też być oszczędne i praktyczne. Dlatego w realizacjach systemów LED dla tych obiektów stawiamy na równomierny rozkład światła oraz jego odpowiednie natężenie. Stosujemy oprawy, które działają latami i długo zachowują stabilność parametrów.

Dlaczego z nami?

Wiemy jak obniżyć koszty zakupu i eksploatacji do minimum


Dbamy o jak największą opłacalność inwestycji – wiemy, że oświetlenie do hali może być oszczędne, a przy tym pozbawione kompromisów w kwestii jakości. Oferowane przez nas systemy generują minimalne ilości ciepła, nie wpływają więc na stan towaru w magazynach, a oprawy montowane w halach ułatwiają codzienną pracę ekip pracowniczych oraz poruszanie się po obiekcie.

Zobacz case study klientów, którzy nam zaufali

Inteligentny system oświetlenia

Wydłuża czas życia opraw oraz zmniejsza zużycie energii


Dlaczego system sterowania jest tak istotny? Dzięki niemu możemy automatycznie dopasować moc oświetlenia do aktualnego zapotrzebowania. Informacje od sensorów (czujki ruchu, jasności) trafiają bezpośrednio do opraw, połączonych w grupy. Ilość światła dostarczana do miejsca pracy jest zatem zawsze dostosowana do warunków zewnętrznych oraz obecności osób na stanowiskach.

Zobacz nasze produkty
  • Gwarantowane efekty

Zobacz dlaczego warto zainwestować w profesjonalne oświetlenie


  • Dobre, równomierne oświetlenie w hali produkcyjnej to poprawa bezpieczeństwa
  • W magazynach wysokiego składowania stosowanie czujek obecności generuje oszczędność energii na poziomie 50%
  • Precyzyjne oświetlenie stanowiskowe wpływa na poprawę wydajności pracowników
  •  
  •  
  •  

Obecnie nowo budowane obiekty przemysłowe oświetlane są wyłącznie w technologii LED. Biorąc pod uwagę zakup nowego systemu warto przeanalizować czas zwrotu z inwestycji. Rozwiązania najbardziej efektywne, po mimo wyższej ceny zwracają się znacznie szybciej.