• Salon La Vantil, E.Leclerc, Lublin
    Realizacja
    La Vantil
  • Salon La Vantil, E.Leclerc, Lublin
  • Salon La Vantil, E.Leclerc, Lublin
  • Salon La Vantil, E.Leclerc, Lublin
  • Salon La Vantil, E.Leclerc, Lublin

Salon La Vantil, E.Leclerc, Lublin

16.05.2016


Klient

Marka La Vantil wiedzie prym wśród sklepów, które posiadają największy wybór bielizny damskiej oraz męskiej. Salon oferuje szeroki wybór, rajstop, szlafroków oraz piżam. W bogatej ofercie marki nie zabrakło polskich producentów między innymi: AVA, Czaia, Nipplex, Kinga, Henderson oraz Cornette. Atrakcyjność oferty podkreśla również nieograniczona ilość wzorów i rozmiarów rozmieszczonych na dużej przestrzeni. Obecnie w Polsce jest dostępnych 21 salonów, między innymi we Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie oraz Nowym Targu.

Realizacja

Świat bielizny to niezliczona ilość wzorów, delikatnych pastelowych kolorów, drobnych koronek i mieniących się kamieni cyrkonii. Dlatego warto pamiętać, że taka gra delikatnych barw wymaga wyjątkowej oświetleniowej oprawy.

Oświetlenie butiku z bielizną powinno charakteryzować się przede wszystkim taką barwą światła, która dopasuje się do aranżacji i wyróżni asortyment. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że światło w pomieszczeniu handlowym nie powinno być zbyt intensywne, ponieważ jego duża ilość może oślepić klienta i zaburzyć pole widzenia. W przypadku dużych powierzchni należy zastosować oświetlenie, które rozświetli wnętrze i oprowadzi klienta po całym sklepie. Te i inne rozwiązania z pewnością przyniesie technologia LED. Atuty tego rodzaju oświetlenia zostały dostrzeżone przez markę La Vantil. Klient postanowił wymienić oprawy oświetleniowe w jednym ze swoich butików w Hipermarkecie E.Leclerc w Lublinie.

Lokal ma dosyć dużą powierzchnię, dlatego wybór padł na oprawy LED Track Light 40W, idealny zamiennik opraw metahalogenowych 70W. Oprawa ta posiada kilka zalet. Przede wszystkim solidnym atutem jest stabilna praca oraz utrzymywanie temperatury barwowej. Oprawa nie produkuje również ciepła, dzięki czemu koszty eksploatacji są znacznie niższe. Co więcej, oprawa posiada możliwość wpięcia jej w szynoprzewód i ustawienia takiej fazy, z której będzie pobierane zasilanie.

Oprawy zostały zamontowane pod sufitem oraz przy witrynach sklepowych. Taki układ pozwolił na oświetlenie najważniejszych produktów. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu witryny, klienci butiku są stale informowani o promocjach, z których mogą korzystać.

Efekt

Modernizacja oświetlenia wprowadziła do wnętrza wiele pozytywnych zmian. Przede wszystkim oświetlenie podkreśla charakter wnętrza, akcentuje jego delikatność i wyjątkowość. Dzięki dobraniu odpowiedniej barwy światła 4000K, asortyment jest dużo lepiej widoczny. Warto dodać, że na wymianie oświetlenia zyskał także personel. W saloni pracują wykwalifikowane specjalistki od Brafttingu, które podczas pracy z klientem muszą szybko znaleźć właściwy model z wybranym kolorem i rozmiarem. Nowe źródło światła zdecydowanie im to ułatwia, co poprawiło szybkość i fachowość obsługi. Ponadto udało nam się uzyskać 40% oszczędności na energii. Efekt? Mnóstwo światła na dużej powierzchni!

Zapoznaj się z systemami Lumiverso