• Salon Fiat + Jeep, Poznań
    Realizacja
    FIAT + JEEP
  • Salon Fiat + Jeep, Poznań
  • Salon Fiat + Jeep, Poznań
  • Salon Fiat + Jeep, Poznań
  • Salon Fiat + Jeep, Poznań

Salon Fiat + Jeep, Poznań

16.05.2016


Klient

POL-CAR to poznańska firma dystrybuująca auta takich marek, jak Fiat, Jeep, czy Lancia. W 2012 roku przedsiębiorstwo postanowiło otworzyć nowy sklep. Sprzedaż wyjątkowych samochodów wymagała nietypowego i innowacyjnego oświetlenia. Wybór padł na technologię LED. Wtedy był to prawdopodobnie jeden z pierwszych salonów w Polsce, który zdecydował się na realizację wyłącznie z użyciem oświetlenia diodowego.

Realizacja

Szukając rozwiązania zgodnego z wymaganiami Klienta, zdecydowaliśmy się na oryginalny krok. Zamiast typowych opraw high bay, użyliśmy źródeł typu downlight. Dokładnie 87 sztuk kierunkowych LED Ledionopto TD 36 o mocy 15W oraz 95 sztuk opraw o mocy 22W. Całość została zaaranżowana na podwieszanych panelach, które dodatkowo wzmocniły futurystyczny i elegancki charakter projektu.

Efekt

Co jeszcze udało nam się uzyskać? Przede wszystkim jedyne 3400W całkowitego poboru energii w dużym obiekcie, niezwykle stylową aranżację wnętrza i wzrost zainteresowania klientów. Dzięki nam POL-CAR stał się liderem innowacji w oświetleniu polskich salonów samochodowych.

Zapoznaj się z systemami Lumiverso