• Butik YUPS, Kraków
    Realizacja
    YUPS
  • Butik YUPS, Kraków
  • Butik YUPS, Kraków

Butik YUPS, Kraków

16.05.2016


Klient

YUPS to sieć sklepów odzieżowych, które od 20 lat, oferują swoim klientkom kolekcje zgodne z obowiązującymi trendami. Sklepy YUPS to miejsce, w którym każda klientka znajdzie coś dla siebie. Marka wyróżnia się bogactwem wzorów i kolorów, które są dostępne w 55 polskich miastach.

Realizacja

Światło i jego barwa odgrywa znaczącą rolę w branży detalicznej. Światło określa nie tylko charakter miejsca, ale daje również możliwość efektownej ekspozycji towarów. Oryginalna aranżacja świetlna wzmocni wizerunek sklepu i sprawi, że stanie się on atrakcyjnym miejscem dla klienta. Wśród wielu dostępnych technologii i rozwiązań, warto postawić na taką, która podkreśli kolorystykę asortymentu, dopasuje się do każdego rodzaju przestrzeni i wyróżni sklep na tle pozostałych obiektów handlowych. Partnerem, który pozwoli spełnić wyżej wymienione założenia jest technologia LED, którą charakteryzuje bogactwo zalet. Klientem, który docenił wartość oświetlenia LED, była marka YUPS, która zamontowała nasze oprawy w Centrum Handlowym „Czyżyny” w Krakowie. Celem projektu było podkreślenie dynamicznego charakteru wnętrza i różnorodnej kolorystyki asortymentu. Oprawą, która pozwoliła uzyskać zamierzony efekt to Robot LED Downlight 40W, która dzięki swojej konstrukcji może pełnić rolę wysuniętej oprawy sufitowej downlight lub posłużyć za reflektor z dowolnym ustawieniem padania światła. Ponadto oprawę cechuje ciekawa, neutralna barwa światła o wysokim wskaźniku oddawania barw (Ra<80). Natomiast dzięki możliwości dopasowania kątów świecenia (60 lub 80 stopni), oprawa daje możliwość różnorodnej ekspozycji towarów. Przy wyborze znaczenie miał również design oprawy. Biała kolorystyka idealnie wpasowała się w kolorystykę wnętrza i stała elementem podkreślającym wystrój sklepu.

Efekt

Realizacja przyniosła zamierzony rezultat. Wnętrze jest dynamiczne i przestronne, zadbaliśmy o doświetlenie każdego elementu ekspozycji. Ponadto dopasowanie odpowiedniej barwy światła 3000K, podkreśla charakter miejsca. Na powierzchni 57 m2, świecą teraz 32 oprawy typu Robot LED Downlight, które przyczyniły się również do uzyskania korzyści oszczędnościowych. Udało nam się uzyskać średnie natężenie 1793lx przy poborze 1,26kWh. Taki efekt pozwolił uzyskać w pełni oświetlone i atrakcyjne miejsce, które daje klientkom pełną satysfakcję z zakupów.

Zapoznaj się z systemami Lumiverso